המלצות על פאלאסיו - PALACIO

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

5 המלצות

 • חופשה מקרית באילת ונדרים מוקלטים ממליצה על פאלאסיו - PALACIO
  חופשה מקרית באילת ונדרים מוקלטים
  09/06/2016
  באופן מקרי בהחלט, תוך שיטוטים באינטרנט הבנו שיש אולם אירועים יחסית חדש באופקים. מהרגע הראשון שנכנסו לאולם התאה..
  באופן מקרי בהחלט, תוך שיטוטים באינטרנט הבנו שיש אולם אירועים יחסית חדש באופקים. מהרגע הראשון שנכנסו לאולם התאהבנו בפאר שלו ובעיצוב המדהים. לא השתגענו עם העיצוב כי פאלאסיו בפני עצמו מפואר מאוד. המחמאות לא הפסיקו להגיע בנוגע לאכול, היה מבחר מטורף ומכל טוב. התארגני מהבוקר בסוויטה המפנקת של פלאסיו. זאת אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי ליום הזה. מהבוקר חיכו לי ולספקים שלל פינוקים
  ספקים מומלצים נוספים: שמלות כלה | ג'ולי וינו
 • עדן משה ממליצה על פאלאסיו - PALACIO
  עדן משה
  08/12/2016
  התחתנו ב8 לדצמבר בפלאסיו. בחרנו באולם אחרי אין ספור בדיקות והתלבטויות, ועוד בדיקות, ועוד אי וודאות. ועכשיו אני..
  התחתנו ב8 לדצמבר בפלאסיו. בחרנו באולם אחרי אין ספור בדיקות והתלבטויות, ועוד בדיקות, ועוד אי וודאות. ועכשיו אני יכול להגיד - עשינו בחירה מעולה. השרות הסופר מעולה של כל אנשי הצוות כאשר דורון עומד בראש הפירמידה. קיבלנו מלא תגובות חיוביות על הטעם והאיכות שלbr האוכל. המסיבה נמשכה עד 2 וחצי בלילה והרגשנו שאנשי האולם בעצמם רוצים למשוך את המסיבה עוד ועוד רק כדי שנהיה מרוצים. אנשי המקום פשוט חושבים עלל כל הדברים, ברמה של קוראסונים וקפה כשקמנו בבוקר. באמת שמומלץ - ואם מישהו מתלבט מוכן לתת תשובות באופן אישי!
 • אביה שדדי ממליצה על פאלאסיו - PALACIO
  אביה שדדי
  07/11/2016
  התחתנו ב 7/11/16 בפאלסיו.. מהשניה שחתמנו חוזה הכל היה פשוט מושלם ... היחס היה מאוד אדיב ויפה ... דורון בעל האו..
  התחתנו ב 7/11/16 בפאלסיו.. מהשניה שחתמנו חוזה הכל היה פשוט מושלם ... היחס היה מאוד אדיב ויפה ... דורון בעל האולם נתן לנו את הלב שלו וכל דבר שביקשנו נתן לנו...!!!! הסוויטה הייתה נקיה ומפנקת ברמות אחרות .... כל אותו היום קיבלנו המון אוכל לסוויטה לפי הבקשהbr שלנו... הייתה לנו מארחת צמודה וחמודה מאוד שעזרה לנו ונתנה לנו טיפים והרגיעה ... פשוט הייתה מדהימה .... אפילו בחלומות הכי טובים שלי לא חלמתי על כזה ארוע מושלם ויפה .... וכמה שפחדתי שלא יצא טוב או שהאוכל לא יהיה טעים הכל התנפץ בשניה שראיתי את האוכל בסוויטה !!!br כל האורחים מאוד נהנו מהארוע ואמרו שהאוכל היה ברמה הכי גבוה שיש ! אז אם חשוב לכם שהאוכל בארוע יהיה טעים ואורחים מרוצים , זה רק פאלסיו !בשום מקום אין כזה אוכל טעים !!!! וביקרתי בהמון אולמות ..... בקיצור תודההההה על הכל !!!
 • הודיה אובר ממליצה על פאלאסיו - PALACIO
  הודיה אובר
  31/10/2016
  טוב אז ככה.. התחתנו ב31/10 בפלאסיו , חייבת לציין שזו אחת הבחירות הכי טובות שלנו ! זכינו לא רק לחגוג באולם מושל..
  טוב אז ככה.. התחתנו ב31/10 בפלאסיו , חייבת לציין שזו אחת הבחירות הכי טובות שלנו ! זכינו לא רק לחגוג באולם מושלם אלא להכיר את דורון בעל האולם ..תמיד היה שם בשבילנו , דאג , ייעץ , פינק ומה לא ! דורון היקר אתה אדם מיוחד במינו אין ספק שיש לך אימפריה מנצחתbr בזכות מי שאתה !! תודה על הכללללל !!! מאחלים לך שתמשיך ותיפרח ותישאר האדם המיוחד שתמיד מקבל את כולם בחיוך ועם הלב זהב שלך , אין עלייך ! וכמובן קיבלנו ים מחמאות עם האוכל הטעים ועל האולם המהמם !!
 • גילית כהן ממליצה על פאלאסיו - PALACIO
  גילית כהן
  13/12/2016
  טוב אז אנחנו התחתנו ב13.12 בפלאסיו ורצינו לומר שלא הצטערנו לשניה! הצוות פשוט אדיב ומקסים, מדורון הבעלים, לשלומ..
  טוב אז אנחנו התחתנו ב13.12 בפלאסיו ורצינו לומר שלא הצטערנו לשניה! הצוות פשוט אדיב ומקסים, מדורון הבעלים, לשלומי הרב מלצרים, יוליה המארחת ועד הודיה המזכירה!! כולם נתנו לנו יחס אישי, מחבק וביום לחוץ ומטורף כמו זה קשה לעמוד בלחץ של החתן והכלה והם עמדו בוbr ביד רמה!! שוב תודה רבה רבה רבה! אין ספק שנמליץ רבות על האולם וכמובן נחזור לכאן לחגוג שמחות נוספות בעזרת ה׳ שוב תודה